eglencenin yeni adresi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

eglencenin yeni adresi

eglencenin yeni adresi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sıradaki gelsin!

YazarMesaj
alperen0101
Admin
alperen0101

Sıradaki gelsin! Empty
MesajKonu: Sıradaki gelsin!   Sıradaki gelsin! Icon_minitimePerş. Mart 06, 2008 11:56 am

Futbolcularımız bundan sonraki turda kimi istediklerini söylediler

Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde Sevilla'yı
eleyerek adını çeyrek finale yazdıran Fenerbahçemizde futbolcularımız,
çeyrek finaldeki muhtemel rakipleri ile ilgili değerlendirmelerde bulundular.
DHA'ya değerlendirme yapan futbolcular genellikle çeyrek finalde Alman ekibi
Schalke 04 ile eşleşmek istediklerini söylediler. Sıradaki gelsin! Sevinc231
Fakat bu arada Brezilyalı yıldız Roborto Carlos ise ısrarla Chelsea'nin çıkmasını istiyor. Çünkü Carlos, Avrupa'daki 1 yıllık Inter ve 11 yıllık Real Madrid kariyeri boyunca, hayatı boyunca Chelsea takımına karşı hiçbir zaman forma giymemişti. Breziyalı yıldız ayrıca Liverpool'a karşı da daha önce oynamadığını ifade etti.

Takımın kaptanı Alex ise, bundan sonra çıkacak rakibin kimin olduğununun önemli olmadığını ifade etti.

Sarı-lacivertli futbolcuların çeyrek finalde karşılaşmak istedikleri ekipler ve düşünceleri şöyle:

Roberto Carlos: "Chelsea'yi istiyorum. Çünkü onlara karşı daha önce hiç oynamadım"

Alex: "Rakip benim için farketmez"

Uğur Boral: "Bu saatten sonra rakip seçmek doğru değil, ama Schalke çıkarsa iyi olur"

Edu ve Lugano: "Rakip hiç önemli değil. Hepsi çok güçlü"

Semih Şentürk: "İngiliz takımlarının çıkmasını istemiyorum. Çok hızlı oynuyorlar. Schalke veya Roma'dan birini çıkmasını isterim"

Gökhan Gönül: "Schalke çıksın"

Selçuk Şahin: "Real Madrid veya Schalke'yi istiyordum. Real elendi. Schalke'nin çıkması bizim için iyi olur"
https://matrakweb.yetkin-forum.com

Sıradaki gelsin!
1 sayfadaki 1 sayfası